Новинка: ротаційний прес для висікання Heidelberg Speedmaster XL 105 DD
Середа, 01 грудня 2010, 11:49

 

Ротаційний прес для висікання Speedmaster XL 105 DD спеціально розроблений для висікання вплавлюваних етикеток
Ротаційний прес для висікання Speedmaster XL 105 DD спеціально
розроблений для висікання вплавлюваних етикеток

 

Компанія Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) розширила портфель своїх продуктів, представивши інноваційне рішення для виробництва етикеток. Прем’єра нового ротаційного пресу для висікання Speedmaster XL 105 DD відбулась в кінці жовтня 2010 г. під час Днів Відкритих Дверей, присвячених виробництву етикетки в Print Media Center в Віслох-Вальдорфі. «DD» значить «висікання».

Більше 150 поліграфістів з різних країн світу не втратили можливість ознайомитися з новою машиною. Speedmaster XL 105 DD, яка являється ідеальним обладнанням для висікання етикеток, особливо при застосуванні пластикових матеріалів.{gcontent}

 

Позиціювання Speedmaster XL 105-DD

 

В лінійці продуктів Heidelberg раніше вже було представлено обладнання для висікання - преси Varimatrix та Dymatrix. Обидві машини призначені для виробництва упаковки та працюють за принципом «плоского» висікання, тоді як Speedmaster XL 105 DD - ротаційний, та призначений для вирубування вплавлюваних етикеток. Сьогодні такі етикетки зазвичай вирубуються на «плоских» пресах для висікання або гідравлічних пресах (коли стіп заготовок продавлюється через штамп складної форми), проте в обох цих пресах існують обмеження, оскільки «плоскі» преси можуть обробляти тільки окремі листи, а гідравлічні машини підходять для етикеток, розмір яких не перевищує 400 мм. Зі своєї сторони Speedmaster XL 105 DD має такі переваги, як невисока вартість висічной оснастки, що дозволяє економити до 50% в порівнянні з «плоскими» пресами. Ще одна перевага XL 105 DD - час приладки, яка займає всього близько 15 хвилин. Завдяки високій точності приводки циліндру та штампів не потребує додаткового окремого регулювання. В то же час приводка на «плоскому» висічному пресі займає до п’яти годин при роботі з вплавлюваними етикетками. Виробнича швидкість нової машини також набагато вища середньої швидкості виконання подібних операцій: продуктивність висічних пресів складає від 4 000 до 6 000 листів в год, тоді як Speedmaster XL 105 DD - 10 000 листів в год.

 

Технічна концепція Speedmaster XL 105 DD

 

Провірена технологія XL: Приладка на Speedmaster XL 105 DD займає близько 15 хвилин
Провірена технологія XL: Приладка на Speedmaster XL 105 DD займає близько 15 хвилин

Нове обладнання основане на провіреній технології XL 105. Дана машина оснащена двома друкарськими секціями, автоматизованим самонакладом Preset Plus, спеціальним пакетом для роботи на пластику (включає в себе роздуви вздовж задньої кромки, встроєнні поперечні роздуви на столі самонакладу, пристрій роздувів каскаду та електропровідну вакуумну стрічку), ультразвуковим датчиком подвійного листа на самонакладі та ультразвуковим сенсором проводки листа в кожній секції, висічної секції та прийомкою, що забезпечує простоту обробки різних складних поліпропіленових матеріалів. В ротаційній висікальній секції замість офсетного циліндра встановлений магнітний циліндр, на який кріпляться гнучкі металічні штампи. Висічний циліндр обладнаний системою затиску форм, ідентичною до тієї, яка використовується на офсетному лакувальному циліндрі. Процес заміни висічного штампа напівавтоматичний - встановлення виконується вручну, тоді, як позиціонування циліндра в положенні заміни висічних форм виконується в повністю автоматичному режимі.

Вакуумні сегментні диски, направляюча листа та динамічні гальма листа, реалізовані на вдосконаленій технології XL 105, що забезпечує бережний виклад матеріалу в стапель приймання. Вакуумні сегментні диски плавно проводять відбитки від друкувального циліндра до направляючої листа, які потім плавно проводяться до стапеля приймання. Перед викладом в стапель приймання динамічні гальма листа зменшують швидкість руху відбитків до оптимальної швидкості викладу. Дані компоненти, відомі з технології перевертання листа, забезпечують рівний стапель вкладених пачок листів в прийомці.{/gcontent}

ru.heidelberg.com