Tectubes випустили першу в світі тубу для зубної пасти, що біорозкладається
Вівторок, 15 лютого 2011, 09:11

 

 

Міждународна компанія Tectubes виробила першу в світі тубу для зубної пасти, яка біорозкладається. Туба зроблена на замовлення шведського виробника зубної пасти Allveggie з біопластиків компанії FKuR.


Паста, яку випускає Allveggie, складаєтья тільки з натуральних інгридієнтів. «Щоб наш продукт став повністю екологічним, ми вирішили упаковати пасту в тубу, яка біорозкладається», - сказали в Allveggie.

Туба складається з корпусу,  який виговлений методом екструзії, а також із вилитих плеча та кришки. Всі компоненти виготовлені з матеріалу Bio-Flex компанії FKuR, який являє собою суміш ко-поліестера та PLA (полімолочної кислоти).

Йохан Баркентін (Johan Barkentin), керівник проекту Tectubes, говорить: «Використання біопластику для виготовлення туби стало викликом для нашої компанії. Потрібно було добитися точної сумісності різних деталей. Але завдяки досвіду спеціалістів FKuR нам вдалося з честю вирішити поставлену задачу».

Компанія Tectubes являється міжнародним виробником туб. Її підприємства, розташовані в Швеції та США, щорічно випускають більше 300 млн. туб.

 file23404

 

Unipack.Ru