"Пляшки-ялинки"
Понеділок, 10 січня 2011, 09:10

 

Казахстан підхопив навіяну моду створювати новорічні ялинки з пілимерної упаковки.

phpwTlsR3
В центрі міста Алмати встановлена ялинка з пластикових пляшок. Фото: wordpress.com

В Алмати з'явився незвичайний об'єкт — трьохметрова новорічна ялинка, повністю зроблена з пластикових бутилок, інформує агентство «Казінфорі».

Елка сделана из 1000 пластиковых бутылок
Ялинка зроблена з 1000 пластикових пляшок. Фото: gazeta.kz

Такий незвичний подарунок алматинцям та гостям міста підготовив вітчизняний виробник мінеральної води та соковмісних напоїв — група компаній «Асем Ай». Ялинка зроблена з однієї тисячі пластикових пляшок від «Асем Ай Сариагаш», «Artezia Asemai» та лимонадів. Виставлена на Арбаті незадовго перед католицьким Різдвом, ялинка зможе радувати міщан до Різдва православного. «Дерево» справедливо може називатися єдиною новорічною ялинкою з пластикових пляшок, коли-небудь виготовленою в Казахстані.

«Ми довго думали, чим можемо порадувати жителів нашего міста, та вирішили, що цей подарунок буде належно оцінений. Подібної ялинки не було в нашій країні до сьогоднішнього дня, і ми горді, що можемо здивувати людей незвичним виконанням новорічної казки. Ми плануємо розміщати пластикові новорічні ялинки кожен рік, перетворивши цей ритуал в добру традицію», — сказав генеральний директор групи компаній «Асем Ай» Маулен Оразкулов.

 

 

inform.kz