Матеріальний друк
П'ятниця, 03 грудня 2010, 14:24

 

 

phpUbxc31

 

Fujifilm випустила нову друкарку з серії Dimatix Materials Printer (DMP). Нова модель DMP-5000 представляє собою широкоформатну, безконтактну друкарку.

Компанія Fujifilm, один з ведучих виробників промислових струйних друкуючих головок, компонентів та систем друку, оголосила про випуск нової друкарки з серії друкарок, що наносять матеріал, — Dimatix Materials Printer (DMP). Нова модель DMP-5000 являється широкоформатною, безконтактною друкаркою, яка може наносити широкий спектр функціональних рідин з використанням різноманітних друкуючих головок Fujifilm Dimatix.

{gcontent}Друкарка DMP-5000 має область друку 500 x 500 мм, позиційну точність та повторюваність в межах відповідно ± 5 µm та ± 1 µm. Друкарка обладнана вакуумним столом з контролем температури, який забезпечує точне приведення, підтримку та термальне керування друкувальним матеріалом в процесі друку. До друкувальних матеріалів (матеріалів, якими здійснюється друк) відносяться пластик, скло, кераміка, кремній, а також гнучкі матеріали, такі як плівки, гелі, тонкі плівки для паперової продукції.

Дана друкарка обладнана системою візуалізації краплі, яка в динаміці робить знімки формування краплі, так що параметри викиду краплі регулюються для створення потрібного поєднання роботи друкуючої головки та рідини. Складна електроніка дозволяє проводити калібрування друкуючої головки аж до кожного сопла, щоб компенсувати зміни від каналу до каналу. Друга система з камерою дозволяє проводити виміри та вирівнювання друкувального матеріалу, спостерігання за поведінкою рідини в процесі висихання, вимірювання каплі та розрахунок розташування.

Модель DMP-5000 доповнює ряд друкарок Fujifilm Dimatix DMP-2800 и DMP-3000, які були випущені на ринок в 2005 та в 2009 році відповідно. Всі три друкарки обладнуються системою контролю краплі, нагрівальною вакуумною плитою, функцією автоматичного технічного обслуговування друкуючих головок та їх очищення, комп’ютером, монітором та зручним в користуванні програмним забезпеченням.

Друкарка DMP-2800 — настільна система, призначена для мікропрецезійного нанесення функціональної рідини практично на будь-яку поверхню. Він може створювати певні структури на поверхні друкувального матеріалу товщиною до 25 мм та площею 200 x 300 мм. Тут використовуються спеціальні одноразові картриджі, які дослідники можуть наповнювати власними рідинами.

Функції та принцип роботи стаціонарної друкарки DMP-3000 схожі з характеристиками моделі DMP-2800. Можливо використання друкуючих головок з картриджами для малих об’ємів виробництва та високопродуктивних головок для промислового застосування. Площа друку моделі DMP-3000 складає 300 x 300 мм, позиційна точність та повторюваність знаходятся в межах відповідно ± 5 µm та ± 1 µm.

Численні моделі друкуючих головок Fujifilm Dimatix включають головки DMP, які базуються на використанні картриджів, друкуючі головки класу D та головки для гібридного виробництва SX3 та SE3, які є взаємозамінними для принтерів DMP-5000 та DMP-3000.

Головка Dimatix Materials Cartridge — це змінна друкарська головка, що наповнюється користувачем, та система подачі рідини, що використовується у всіх моделях принтерів DMP. Вона випускається для капель об’ємом 1 піколітр та 10 піколітрів. Перша в галузі головка-картридж на 1 піколітр може наносити матеріал розміром 20 ?m (20 міліонних метра) для виготовлення такої продукції, як органічні тонкоплівочні транзистори (TFT) та печатні плати.

Головки D-128 DPN мають 128 сопел та сконструйовані з використанням технології MEMS, подібно до головок Dimatix Materials Cartridge. Друкарські головки D-128 DPN мають вмонтовану функцію охолодження та здатні підтримувати в’язкість чорнил при роботі на розігрітих матеріалах.

Друкарська головка SX3 — компактна гібридна головка, обладнана 128 соплами. Об’єм краплі — 10 піколітрів. Головка SE3, подібно моделі SX3, компактна гібридна друкарська головка для точного нанесення крапель великих розмірів (35 піколітрів).{/gcontent}

 upakovano.ru